Ogólne

Słowem wstępu

intro1

Cześć i czołem.

Pomysł na stworzenie bloga o żarciu zrodził się w mojej głowie juz dawno. Razem z Karolką dosyć często zdarza nam się jadać poza domem. Bywamy w różnych miejscach, bo i powody są różne. Czasem jest to chęć celebracji jakiegoś ważnego wydarzenia w naszym życiu, czasem chęć sprawdzenia nowoutworzonego miejsca, innym razem – ciekawość lub po prostu… okazja w stylu „mamy pustą lodówkę, więc zjedzmy coś na mieście”. W pierwotnym założeniu Degustacje Groszków miały być miejscem, gdzie możemy dzielić się opiniami na temat jakości odwiedzanych knajpek.

Nie chcąc się jednak zbytnio ograniczać, postanowiliśmy pisać tu po prostu o jedzeniu. W odpowiednich kategoriach (które pojawiać się będą wraz z pojawianiem się kolejnych tekstów) opisywać będziemy odwiedziny w restauracjach, recenzować szamę zamawianą z dostawą do domu, polecać wybrane książki i programy kulinarne, testować serwisy poświęcone kuchni, a jak się rozpędzimy, to może rekomendować będziemy tu testowane przez nas przepisy.

Lubimy jeść. Lubimy pisać. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam to co będziemy mieć tu do przekazania!

  • Ulka

    Nareszcie blog o żarciu a nie o gotowaniu:-)) Będziemy zaglądać… Czy w swoich planach uwzględniacie kuchnię śląską na Śląsku:-)?

  • Kilimu

    W takim razie zapraszam na żarcie do Warszawy:) a do żarcia Cavalier wciąż czeka 😉